radosna edukacja
zajecia dla dzieci
imprezy dla dzieci
imprezy dla dzieci
facebook
radosne kwiatki

Pomagamy dzieciom rozwijać swoje umiejętności w sposób radosny, twórczy i bezpieczny.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom miłej
i bezpiecznej nauki w formie radosnej zabawy.

Dzieciństwo to bardzo szczególny i cudowny okres. Chcemy uczestniczyć przy budowaniu przyjaznych wspomnień związanych z nauką.

Naszym mottem jest: Radosna Edukacja :-)

Organizujemy zajęcia dodatkowe w Przedszkolach i Szkołach Podstawowych. Mamy bogatą ofertę zajęć, sprawdzone i autorskie programy edukacyjne.

Od wielu lat pracujemy z Dziećmi i dla Dzieci. Tworzymy autorskie programy edukacyjne, które z powodzeniem realizujemy Szkołach i Przedszkolach oraz naszych placówkach: Radosny Świat w Myślenicach oraz Dąbrowie Górniczej.

Potrafimy pracować z Dziećmi i dla Dzieci, gwarantujemy wspaniałą edukację poprzez zabawę i jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Pociech.

Kadra, z którą współpracujemy jest dobierana w sposób rzetelny, tak aby stworzyć zespół ludzi z pasją i zaangażowaniem. Ludzie współpracujący z nami to doświadczeni pedagodzy, szkoleni przez nas w zakresie naszych standardów edukacyjnych oraz przepisów BHP.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Przedszkola, Szkoły oraz Rodziców, którzy chcieliby zorganizować Dzieciom wspaniałe zajęcia dodatkowe, wakacje, imprezę urodzinową czy też korepetycje.

Wszelkie pytania prosimy kierować na maila biuro@radosnaedukacja.eu lub kontaktować się telefonicznie.

Zapraszamy na stronę www w Dąbrowie Górniczej, tam znajdą Państwo więcej szczegółów.kolonie,dzieci,2015,rok, morze,mazury imprezy dla dzieci